NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI

Co je to Orcam?

OrCam MyEye je nejmodernější přenosná technologická pomůcka, kterou lze snadno připojit  k jakýmkoli brýlím. Zrakově postiženým poskytuje tato malá kamerka nezávislost tím, že vizuální informace zprostředkovává zvukovým přenosem. OrCam MyEye mimo jiné čte text, rozpozná tváře a identifikuje produkty.

Pro koho je Orcam vhodný?

OrCam MyEye umožňuje uživateli přístup k vizuálním informacím zvukovým přenosem. Pro osoby se sníženou sluchovou schopností tedy není přístroj vhodný. OrCam MyEye také vyžaduje, aby uživatel měl plnou kontrolu nad pohyby hlavy a rukou. 

Při jakých hendikepech je Orcam vhodný?

OrCam MyEye může pomoci lidem s různými potřebami a je vhodný pro všechny oční vady a všechny úrovně ztráty zraku. OrCam MyEye také slouží lidem, kteří mají problémy s četbou. Pokud byste se chtěli dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi budeme podrobně řešit konkrétní otázky.

Kde si můžu OrCam MyEye vyzkoušet?

Pomůcku si můžete vyzkoušet v sídle společnosti Sagitta Ltd., spol. s r.o. a na vybraných Tyfloservisech (tyfloservis.cz). Doporučujeme se dopředu objednat.

Je možno domluvit se na vyzkoušení mimo sídlo společnosti Sagitta nebo vybraný Tyfloservis?

Ano, kontaktujte prosím přímo společnost Sagitta (511 440 500) nebo obchodního zástupce.

Kontakt na obchodního zástupce:

Jiří Špacír       603 838 103

Je možné zažádat si o příspěvek a kde?

Ano, na OrCam MyEye si můžete zažádat na úřadu práce o příspěvek na pořízení. Jak postupovat naleznete zde.

Přiveze mi pomůcku někdo?

Ano, přijedeme až k Vám, pomůcku Vám doma zapojíme a vysvětlíme ovládání osobně.

Jak funguje záruka a servis?

Servis, jak záruční tak pozáruční, zajišťuje naše firma nebo firmy, se kterými spolupracujeme. Vždy prosím zavolejte na naši firmu a závadu konzultujte s kvalifikovaným pracovníkem.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ? NAPIŠTE NÁM