NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI

Co je to Orcam?

OrCam MyEye je nejmodernější přenosná technologická pomůcka, kterou lze snadno připojit  k jakýmkoli brýlím. Zrakově postiženým poskytuje tato malá kamerka nezávislost tím, že vizuální informace zprostředkovává zvukovým přenosem. OrCam MyEye mimo jiné čte text, rozpozná tváře a identifikuje produkty.

Pro koho je Orcam vhodný?

OrCam MyEye umožňuje uživateli přístup k vizuálním informacím zvukovým přenosem. Pro osoby se sníženou sluchovou schopností tedy není přístroj vhodný. OrCam MyEye také vyžaduje, aby uživatel měl plnou kontrolu nad pohyby hlavy a rukou. 

Při jakých hendikepech je Orcam vhodný?

OrCam MyEye může pomoci lidem s různými potřebami a je vhodný pro všechny oční vady a všechny úrovně ztráty zraku. OrCam MyEye také slouží lidem, kteří mají problémy s četbou. Pokud byste se chtěli dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi budeme podrobně řešit konkrétní otázky.

Kde si můžu OrCam MyEye vyzkoušet?

Pomůcku si můžete vyzkoušet v sídle společnosti Sagitta Ltd., spol. s r.o. a na vybraných Tyfloservisech (tyfloservis.cz). Doporučujeme se dopředu objednat.

Je možno domluvit se na vyzkoušení mimo sídlo společnosti Sagitta nebo vybraný Tyfloservis?

Ano, kontaktujte prosím přímo společnost Sagitta (511 440 500; 603 838 103) 

Je možné zažádat si o příspěvek a kde?

Ano, na OrCam MyEye si můžete zažádat na úřadu práce o příspěvek na pořízení. Jak postupovat naleznete zde.

Přiveze mi pomůcku někdo?

Ano, přijedeme až k Vám, pomůcku Vám doma zapojíme a vysvětlíme ovládání osobně.

Jak funguje záruka a servis?

Servis, jak záruční tak pozáruční, zajišťuje naše firma nebo firmy, se kterými spolupracujeme. Vždy prosím zavolejte na naši firmu a závadu konzultujte s kvalifikovaným pracovníkem.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ? NAPIŠTE NÁM